آخرین اخبار
خبر

خبر

بررسی راهکارهای کاهش تصادفات درون شهری در شهرداری منطقه 6

بررسی راهکارهای کاهش تصادفات درون شهری در شهرداری منطقه 6

طرح «من چگونه رانندگی می‌کنم» در اتوبوسرانی تبریز

با هدف تشویق رانندگان به رعایت مقررات و رانندگی با سرعت مطمئنه برگزار می‌شود
طرح «من چگونه رانندگی می‌کنم» در اتوبوسرانی تبریز

داشتن نگرش جامع بر برنامه‌ریزی سیستم حمل‌ونقل بار،  نیازمند مطالعه دقیق و عمیق وضعیت موجود جابجایی کالا در شبکه معابر  می باشد

مکانی مدیر مطالعات معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز:
داشتن نگرش جامع بر برنامه‌ریزی سیستم حمل‌ونقل بار، نیازمند مطالعه دقیق و عمیق وضعیت موجود جابجایی ک ...

آرشیو Print RSS
 
  امروز
دوشنبه
آبان 1399
5
قمری:09 ربيع الأول 1442

میلادی:26 اکتبر 2020
 
تاریخ : يکشنبه 11 خرداد 1399     |     کد : 3292

بازدید دکترشهرام دبیری و دکتر سعید دباغ نیکوخصلت و جمعی از فعالین گروههای (NGO) زیست محیطی از سازمان مدیریت حمل ونقل بار درونشهری و حومه شهرداری کلانشهر تبریز

دکترشهرام دبیری (رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز) و دکتر سعید دباغ نیکوخصلت(دبیر شورای اسلامی کلانشهر تبریز) جمعی از فعالین گروههای (NGO) های زیست محیطی از سازمان مدیریت حمل ونقل بار درونشهری و حومه شهرداری کلانشهر تبریز بازدید و با مهندس نادری رئیس سازمان ،معاونین وپرسنل سازمان دیدار وگفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، فاضل نادری با اشاره به وظیفه سنگین و مهم سازمان در راستای رسالت های و  اهداف پیش بینی شده که  مدیریت، برنامه ریزی، ساماندهی و نظارت بر حمل و نقل بار درونشهری و حومه، بمنظور جابجایی ایمن، راحت، ارزان، مطمئن حمل و نقل بار شهری و دیگرخدمات ذیربط درشهر تبریز وحومه می باشد.
نادری ضمن ارایه گزارش از عملکرد فعالیت این  سازمان   ارایه  داد.
 دکترشهرام دبیری(رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز)  و   در این بازدید ضمن مطلوب ارزیابی کردن عملکرد سازمان حمل و نقل بار بر گسترش فعالیت های این سازمان تاکید کرد.

دکتر سعید دباغ نیکوخصلت(دبیر شورای اسلامی کلانشهر تبریز) با بیان این که ساماندهی حمل و نقل بار می تواند بسیاری از مشکلات ترافیکی، زیست محیطی و حمل و نقلی جامعه را مرتفع سازد خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز گام خوبی در جهت بهبود زیرساخت های حمل و نقل بار  و کاهش آلاینده های خودرو های فرسوده برداشته اشت.

شایان ذکر است:  دکترشهرام دبیری(رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز)  و  دکتر سعید دباغ نیکوخصلت(دبیر شورای اسلامی کلانشهر تبریز) در ادامه از حوزه حمل و نقل بار بازدید و از نزدیک عملکرد این حوزه را بررسی کرد.


PDF چاپ چاپ