آخرین اخبار
السلام علیک یا روح الله

السلام علیک یا روح الله

رحمتی در نشست  کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

رحمتی در نشست کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا در هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی خواهیم بود

یوسفی در بازدید از مرکز کنترل هوشمند و مرکز پیام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز اعلام کرد:
نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنو ...

نظافت و ضدعفونی روزانه  اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه :
نظافت و ضدعفونی روزانه اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
شنبه
خرداد 1399
17
قمری:14 شوال 1441

میلادی:6 ژوئن 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 20 فروردين 1399     |     کد : 3220

در دیدار معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با رییس پلیس راهور استان صورت گرفت

بررسی برنامه های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 99

در دیدار معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با رییس پلیس راهور استان برنامه های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 99 بررسی شد

 به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مسایل مختلف ترافیکی شهر تبریز در دیدار  رییس پلیس راهور استان با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز بررسی شد. در این دیدار که در محل دفتر معاون  حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز صورت گرفت دو طرف به بررسی جوانب همکاریهای دوجانبه برای رفع معضلات ترافیکی شهر تبریز در سال 99، ادامه اجرای طرح زوج و فرد ، همکاریهای دوجانبه در اجرای پروژه های ترافیکی  و مشکلات و کمبودهای زیرساختی در شهر پرداختند.
در این دیدار یوسفی ضمن تشکر از همکاریهای صورت گرفته در سال 98 گفت: همکاری  پلیس راهور استان  با معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 98 موجب شد تا طرح زوج و فرد در تبریز با موفقیت اجرا شود. وی همچنین حضور پلیس راهور استان در جلسات کمیته فنی مشترک شورای ترافیک استان را نیز مفید ارزیابی کرد و افزود: همفکری پلیس راهور استان در تصویب طرحهای شورای ترافیک مهم بود و حضور مستمر کارشناسان پلیس راهور بر کیفیت خروجی جلسات کمک میکرد.
سرهنگ منفرد رییس پلیس راهور استان نیز ضمن تبریک سال نو، طرح زوج و فرد را یک طرح موفق در کنترل ترافیک و کاهش آلودگی هوا دانست و از اقدامات معاونت حمل و نقل و مجموعه تحت مدیریت این معاونت قدردانی کرد. وی ابراز امیدواری در سال جدید نیز اجرای این طرح با قوت بیشتری ادامه داشته باشد.
رییس پلیس راهور استان همچنین ایجاد زیر ساختهای ترافیکی و حمل و نقلی در شهر تبریز را برای کنترل ترافیک و تسهیل عبور و مرور مهم دانست  و اظهار امیدواری کرد تا در سال 99 ، این زیر ساختها بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
منفرد همچنین از آمادگی پلیس راهور استان برای همکاری با شهرداری تبریز در انجام پروژ های ترافیکی  شهر تبریز خبر داد.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل