آخرین اخبار
السلام علیک یا روح الله

السلام علیک یا روح الله

رحمتی در نشست  کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

رحمتی در نشست کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا در هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی خواهیم بود

یوسفی در بازدید از مرکز کنترل هوشمند و مرکز پیام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز اعلام کرد:
نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنو ...

نظافت و ضدعفونی روزانه  اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه :
نظافت و ضدعفونی روزانه اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
شنبه
خرداد 1399
17
قمری:14 شوال 1441

میلادی:6 ژوئن 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 20 فروردين 1399     |     کد : 3219

تعطیلی پایانه مسافربری تا ۲۳ فروردین

مدیرعامل پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز عادلی گفت: اخیرا افرادی خارج از ترمینال تبریز اقدام به مسافرگیری می‌کنند و به صورت غیرمجاز مسافران را از چند شهر سوارکرده و به مقصدهای مختلفی می‌رسانند که پلیس راه و اداره کل راهداری استان باید از این کار جلوگیری کند.

به گزارش شهریار به نقل از آناج، حسین عادلی در گفت‌وگو با خبرنگار آناج، با بیان اینکه اقدامات پایانه‌های مسافربری بر اساس مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا انجام می‌شود، اظهار داشت: بر همین اساس ترمینال تبریز و شمالغرب تا ۲۳ فروردین ماه هیچ‌گونه خدماتی ارائه نمی‌کند.

او گفت: به شرکت‌های تعاونی اتوبوس اعلام کردیم تا صورت‌حساب مالی خود را تا اردیبهشت ماه به تاخیر بیاندازند. در کنار محدودیت‌هایی که در سطح جاده‌ها اعمال می‌شود کلیه تردد اتوبوس‌های مسافربری از ترمینال شمالغرب و مرکزی و بالعکس ممنوع می‌باشد، بنابراین از همشهریان عزیز خواهشمندیم به ترمینال مراجعه نکنند چراکه کاملا تعطیل است.

مدیرعامل پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز با اشاره به انجام اقدامات بهداشتی در داخل ترمینال تبریز خاطرنشان کرد: از ۴ اسفند ماه ضدعفونی ترمینال به صورت ۳ بار در شبانه‌روز انجام می‌شود، نیروهای شبکه بهداشت و هلال احمر نیز در پایانه مسافربری حضور داشته و مسافران ورودی و خروجی را غربالگری می‌کردند.

عادلی ادامه داد: اخیرا افرادی خارج از ترمینال تبریز اقدام به مسافرگیری می‌کنند و به صورت غیرمجاز مسافران را از چند شهر سوارکرده و به مقصدهای مختلفی می‌رسانند، پلیس راه و اداره کل راهداری استان باید از این کار جلوگیری کند چرا که جان افراد در خطر است. به همه همشهریان عزیز توصیه می‌کنیم از سوارشدن به این اتوبوس‌ها به شدت خودداری کنند زیرا کرونا در کمین است.

وی گفت: خوشبختانه تاکنون هیچ یک از رانندگان مجاز اتوبس‌های مسافربری، مبتلا به کرونا نبودند، مجموعه ترمینال تبریز سعی دارد بالاترین تدابیر بهداشتی را  رعایت کند تا از شیوع گسترده کرونا در بین مردم جلوگیری شود. از ۲۳ فروردین ماه هم اگر ممنوعیت‌ها تمدید شود بازهم هیچ خدماتی به مردم ارائه نخواهد شد ولی اگر مقرر شود ترمینال تبریز به فعالیت خود ادامه دهد، با حضور عوامل شبکه بهداشت و هلال احمر تدابیر بهداشتی و پزشکی رعایت خواهد شد.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل