آخرین اخبار
السلام علیک یا روح الله

السلام علیک یا روح الله

رحمتی در نشست  کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

رحمتی در نشست کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا در هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی خواهیم بود

یوسفی در بازدید از مرکز کنترل هوشمند و مرکز پیام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز اعلام کرد:
نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنو ...

نظافت و ضدعفونی روزانه  اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه :
نظافت و ضدعفونی روزانه اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
شنبه
خرداد 1399
17
قمری:14 شوال 1441

میلادی:6 ژوئن 2020
 
تاریخ : شنبه 25 آبان 1398     |     کد : 3054

جزئیات فاز دو اتوبان ولایت از زبان شهردار منطقه ۵ تبریز

شهردار منطقه ۵ تبریز جزئیات اتوبان ولایت را که عملیات اجرایی آن امروز به عنوان یکی از سه پروژه مهم مدیریت شهری تبریز آغاز شد، تشریح کرد.

 

 میرعلی اصغر نساج امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی فاز دوم اتوبان ولایت در گفتگو با شهریار اظهار کرد: طول کل این اتوبان ۹کیلومتر است که با اعتباری بالغ بر ۱۰۰میلیاردتومان اجرایی می شود.

او ادامه داد: پیش تر فاز اول این اتوبان که شامل دوتقاطع غیرهمسطح به نام حضرت ولی عصر (عج) است با ۱۵میلیارد تومان هزینه، افتتاح شده است.

شهردار منطقه ۵ تبریز همچنین بیان کرد: تقاطع غیرهمسطح دوم که کوی استانداری را به ولی عصر (عج) متصل می کند سال آینده به بهره برداری می رسد.

 

به گفته نساج، خارج شدن کوی های نصر در مرزداران و اتصال آن ها به ولی عصر (عج) و همچنین ایجاد یک خروجی جدید برای تبریز در مواقع بحرانی از جمله کارکردهای اتوبان ولایت به شمار می آید.

او یادآور شد: این اتوبان با عبور از مرزداران و نصر و کرکج به مسیر جاده اهر متصل می شود و از آن به عنوان اتصال دهنده شرق تبریز به غرب شهر می توان یاد کرد.

شهرداری منطقه ۵ تبریز اضافه کرد: علاوه بر این، اتوبان ولایت با اتوبان پاسداران نیز ارتباط برقرار کرده است و ارتباط با بزرگراه دوکمال از دیگر ویژگی های این اتوبان به شمار می آید.

امروز طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی از جمله فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص)، عملیات اجرایی سه پروژه مهم مدیریت شهری تبریز شامل پارک بزرگ، اتوبان ولایت و توسعه مرکز دفن بهداشتی پسماند آغاز شد.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل