آخرین اخبار
السلام علیک یا روح الله

السلام علیک یا روح الله

رحمتی در نشست  کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

رحمتی در نشست کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا در هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی خواهیم بود

یوسفی در بازدید از مرکز کنترل هوشمند و مرکز پیام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز اعلام کرد:
نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنو ...

نظافت و ضدعفونی روزانه  اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه :
نظافت و ضدعفونی روزانه اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
شنبه
خرداد 1399
17
قمری:14 شوال 1441

میلادی:6 ژوئن 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 8 آبان 1398     |     کد : 3040

شهردار تبریز در کمیته شورای فنی:

آغاز عملیات برچیده‌شدن کارگاه قطار شهری برای آزاد سازی خیابان محققی

شهردار تبریز از آغاز عملیات برچیده شدن کارگاه قطار شهری برای آزاد سازی خیابان محققی برای تهسیل در تردد و افزایش رفاه شهروندان خبر داد.


 

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبری  و به نقل از شهریار، ایرج شهین باهر در کمیته شورای فنی شهرداری که درخصوص بررسی طرح ترافیکی خیابان محققی برگزارشده بود، اظهار داشت: اقدامات آزادسازی خیابان محققی باید به گونه ای باشد که مشکلات مردم را حل کرده و در کنار آن جلوه های زیبایی به همراه داشته باشد.

شهردار تبریز با بیان اینکه ایده آل نگری نباید مانع از اجرای طرح جامع در خیابان محققی شود، ‌ افزود: اقدامات ما در آن منطقه بایستی طوری باشد که اگر ایرادی به آن وارد بود، ‌ قابلیت اصلاح داشته باشد تا مردم را بیش از این دچار زحمت نکنیم.

ایرج شهین باهر ادامه داد: تمامی تلاش ها باید در نهایت زمینه رفاه را فراهم ساخته و مردم را به استفاده از حمل و نقل عمومی ترغیب کند و در طراحی ها با توجه به حضور انبوه مردم در آن منطقه نیازمند لحاظ کردن اصول پدافند غیرعامل هستیم.

شهردار تبریز در پایان سخنان خود پیشنهاد داد در بخش هایی از شهر که اتوبوس رانی و مترو در یک مسیر سرویس دهی می کنند تدابیری اتخاذ شود که بخشی از مسافرانی که از اتوبوس استفاده می کنند در نزدیکترین ایستگاه مترو پیاده شوند تا حمل و نقل ترکیبی تحقق یابد.

در ابتدای این جلسه، محمدحسین اسحقی، معاون فنی عمرانی شهردار تبریز نیز با اشاره به اهمیت خیابان محققی گفت: خیابان محققی در آینده شهر تبریز بسیار تاثیرگذار خواهد بود و لازم است در زیبا سازی آن توجه کافی شود.

او افزود: با توجه به شرایط خاص آن منطقه نیازمند طرحی هستیم تا با کمترین هزینه بتواند بیشترین خدمات را در اجرای حمل و نقل ترکیبی انجام دهد.

خیابان محققی به جهت انجام عملیات احداث ایستگاه مترو «کهن»، بیش از یک دهه است که مسدود است.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل