آخرین اخبار
السلام علیک یا روح الله

السلام علیک یا روح الله

رحمتی در نشست  کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

رحمتی در نشست کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا در هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی خواهیم بود

یوسفی در بازدید از مرکز کنترل هوشمند و مرکز پیام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز اعلام کرد:
نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنو ...

نظافت و ضدعفونی روزانه  اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه :
نظافت و ضدعفونی روزانه اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
شنبه
خرداد 1399
17
قمری:14 شوال 1441

میلادی:6 ژوئن 2020
 
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398     |     کد : 2980

در نشست مشترک معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با سرپرست بانک شهر در استان صورت گرفت؛

توافقات اولیه برای اعطای تسهیلات خرید دوچرخه به شهروندان تبریزی

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز،  در دیدار معاون حمل و نقل و ترافیک شهردارتبریز با سرپرست بانک شهر در استان آذربایجان شرقی  توافقات اولیه برای اعطای تسهیلات خرید دوچرخه برای شهروندان تبریزی صورت گرفت.
یوسفی در این دیدار ضمن تشکر از بانک شهر به علت حضور در  پروژه های شهرداری گفت: اغلب پروژه های شهرداری تبریز ارتباط مستقیم با حمل و نقل دارد و اجرای آنها موجب افزایش کیفیت حمل و نقل و کنترل ترافیک  میشود.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به افزایش روز افزون خودرو در سطح شهر و استفاده از آن در سفرهای درون شهری، خودروهای تک سرنشین را از عوامل مهم و قابل کنترل ایجاد ترافیک دانست و افزود: دوچرخه و استفاده از آن علاوه بر ایجاد سلامتی و نشاط  میتواند نقش موثری در پایین آوردن ترافیک و آلودگی شهر داشته باشد.
عضو شورای هماهنگی ترافیک شهرهای استان اظهار داشت: داشتن شهر سالم با همکاری شهروندان امکانپذیر هست و مسئولین شهری نیز بایستی امکانات آن را فراهم کنند وی در خصوص اقدامات انجام شده در این رابطه افزود: علاوه بر احداث پارکینگهای ویژه دوچرخه،  اتوبوسرانی و مترو برای حمل آسان دوچرخه امکاناتی را برای شهروندان ایجاد میکنند تا آنها بتوانند با استفاده از وسیله نقلیه عمومی دوچرخه های خود را جابجا کنند.
یوسفی در پایان سخنان خود همکاری معاونت حمل و نقل با بانک شهر برای اعطای تسهیلات خرید دوچرخه را از اقداماتی دانست که شهروندان را برای استفاده از این وسیله نقلیه پاک ترغیب خواهد کرد.
 
در ادامه این دیدار، علی وظیفه رییس منطقه شمالغرب بانک شهر نیز ضمن قدر دانی از اقدامات صورت گرفته گفت: استفاده از دوچرخه در کشورهای پیشرفته بعنوان یک مد حمل و نقل به یک فرهنگ تبدیل شده و امیدوارم در ایران، شهر تبریز در این زمینه به یک اولین دیگر دست پیدا کند. وظیفه ادامه داد استفاده از دوچرخه در رفت و آمدهای درون شهری میتواند از ایجاد راه بندانها جلوگیری کند.
رییس منطقه شمالغرب بانک شهر درپایان  از آمادگی این بانک در این خصوص خبر داد و افزود: بانک شهر از این طرح حمایت میکند و بعد از بررسیهای کارشناسی و تامین اعتبارات لازم میتوانیم  وارد فاز عملیاتی شویم .
در این دیدار معاونین اعتباری، ارزی و مدیر بازاریابی و روابط عمومی مدیریت منطقه شمالغرب بانک شهر نیز حضور داشتند.

 


روابط عمومی معاونت حمل و نقل