آخرین اخبار
خبر

خبر

بررسی راهکارهای کاهش تصادفات درون شهری در شهرداری منطقه 6

بررسی راهکارهای کاهش تصادفات درون شهری در شهرداری منطقه 6

طرح «من چگونه رانندگی می‌کنم» در اتوبوسرانی تبریز

با هدف تشویق رانندگان به رعایت مقررات و رانندگی با سرعت مطمئنه برگزار می‌شود
طرح «من چگونه رانندگی می‌کنم» در اتوبوسرانی تبریز

داشتن نگرش جامع بر برنامه‌ریزی سیستم حمل‌ونقل بار،  نیازمند مطالعه دقیق و عمیق وضعیت موجود جابجایی کالا در شبکه معابر  می باشد

مکانی مدیر مطالعات معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز:
داشتن نگرش جامع بر برنامه‌ریزی سیستم حمل‌ونقل بار، نیازمند مطالعه دقیق و عمیق وضعیت موجود جابجایی ک ...

آرشیو Print RSS
 
  امروز
دوشنبه
آبان 1399
5
قمری:09 ربيع الأول 1442

میلادی:26 اکتبر 2020
 
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398     |     کد : 2953

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز؛

خبرنگاران منصف عصای دست مدیرانیست که سعه صدر دارند

یوسفی گفت: مدیرانی که سعه صدر دارند می توانند ضمن احترام به خبرنگاران و تحمل آنها، و تامل و تعقل در مطالب و انتقادات مطرح شده به این قشرتکیه کنند و خبرنگار منصف عصای دست مدیر خواهد بود

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مهدی یوسفی با بیان مطلب فوق  و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای خبرنگار، کار این قشر را نوعی جهاد دانست و افزود: خبرنگاران ممیزین جامعه هستند و باریک بینی و دور اندیشی آنها در جامعه به مانند تماشاگر بازی شطرنج هست که نکات ریز بازی را متوجه میشوند و به علت شجاعتی که در بیان دارند مشکلات را گوش زد میکند.
رییس کمیته فنی مشترک شورای ترافیک استان با تاکید بر باز بودن فضای نقد در جامعه  افزود خبرنگار باید مستقل ، منصف و منتقد باشد تا بتواند رسالت خود را به خوبی انجام دهد. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز ادامه داد: یک مدیر زمانی موفق خواهد شد که نقد شود و تحمل، تامل و تعقل در پذیرش نقد باعث پیشرفت مدیر و مجموعه تحت مدیریتش خواهد شد به طوریکه اشتباهات و کمبودها را جبران و نقاط قوت خود را تقویت خواهد کرد.
 
یوسفی خطاب به قشر رسانه ای گفت : زیر بنای توسعه  یک جامعه آگاهی و توسعه فکری آن جامعه هست و خبرنگاران نقش اساسی در آگاهی بخشی و فرهنگ سازی دارند. افزایش مسئولیت پذیری، رعایت حقوق دیگران، مطالبه گری و پاسخگو بودن باید در سطح جامعه افزایش داده شود تا شاهد کشوری آباد با مردمی مطالبه گر و منظم و مسئولینی پاسخگو باشیم.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز  در پایان ضمن تاکید بر  اهمیت نقش خبرنگاران در فرهنگ سازی استفاده از حمل و نقل عمومی توسط  خبرنگاران، از آنها خواست ضمن نقد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری  و سازمانهای مربوطه با ارایه تحلیلها و پیشنهادهای کاربردی این معاونت را برای رسیدن به ایده آلهای یک کلانشهر در زمینه حمل و نقل کمک کنند.


PDF چاپ چاپ