آخرین اخبار
السلام علیک یا روح الله

السلام علیک یا روح الله

رحمتی در نشست  کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

رحمتی در نشست کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل ‌و نقل استان مطرح کرد :

نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا در هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی خواهیم بود

یوسفی در بازدید از مرکز کنترل هوشمند و مرکز پیام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز اعلام کرد:
نصب دوربین های پلاک خوان در مسیر تندرو / با برنامه ریزیهای لازم در آینده شاهد افزایش استفاده از تکنو ...

نظافت و ضدعفونی روزانه  اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه :
نظافت و ضدعفونی روزانه اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
شنبه
خرداد 1399
17
قمری:14 شوال 1441

میلادی:6 ژوئن 2020
 
تاریخ : شنبه 12 مرداد 1398     |     کد : 2949

یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در حاشیه همایش شهر پایدار و گام دوم انقلاب؛

آماده همکاری با جوانان و دانشگاهیان در زمینه رفع معضلات ترافیکی و توسعه پایدار حمل و نقل عمومی هستیم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز اعلام کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در جهت عمل به بیانیه گام دوم انقلاب آماده همکاری با جوانان و دانشگاهیان در زمینه رفع معضلات ترافیکی و توسعه پایدار حمل و نقل عمومی،میباشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز مهدی یوسفی  که در همایش شهر پایدار  و گام دوم انقلاب شرکت کرده بود در حاشیه این همایش گفت: برای ادامه راه چهل ساله نظام جمهوری اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری صادر شده اهداف و راههای رسیدن به آن را تبیین کرده است و بدون شک عمل به این رهنمودها میتواند کشور را در مسیر توسعه قرار دهد.
 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به نقش زیر ساختی حمل و نقل در توسعه پایدار خاطر نشان کرد: توسعه زمانی پایدار خواهد بود که به صورت متوازن صورت پذیرد و همین توازن را میتوان از حمل و نقل شروع کرد. وی ادامه داد: عمومی کردن حمل و نقل شهری باعث میشود که شهری تمیز و روان داشته باشیم و شهر پایدار و توسعه یافته ایجاد خواهد شد.
یوسفی با اشاره به جایگاه اساسی جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب ابراز امیدواری کرد تا جوانان و اندیشمندان  در تحقیق و پژوهشهای خود، بویژ در بحث حمل و نقل و ترافیک شهری راهکارهای عملی ارایه کنند. ایشان اظهار داشتند معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در جهت عمل به بیانیه گام دوم انقلاب آماده همکاری با جوانان و دانشگاهیان در زمینه رفع معضلات ترافیکی و توسعه پایدار حمل و نقل عمومی،میگزارش تصویری از همایش شهر پایدار و گام دوم انقلاب 
 


روابط عمومی معاونت حمل و نقل