آخرین اخبار
میلاد امام زمان (عج) بر همگان مبارک

میلاد امام زمان (عج) بر همگان مبارک

بررسی برنامه های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 99

در دیدار معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با رییس پلیس راهور استان صورت گرفت
بررسی برنامه های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 99

تعطیلی پایانه مسافربری تا ۲۳ فروردین

تعطیلی پایانه مسافربری تا ۲۳ فروردین

عملیات خاکبرداری رمپ شمالی پروژه پل همسان پل کابلی آغاز شد

عملیات خاکبرداری رمپ شمالی پروژه پل همسان پل کابلی آغاز شد

آرشیو Print RSS
 
  امروز
چهارشنبه
فروردين 1399
20
قمری:15 شعبان 1441

میلادی:8 آوریل 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398     |     کد : 3167

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

تامین ناوگان مراسم یوم الله ۲۲ بهمن با بالاترین ظرفیت انجام گرفت

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: در راستای برگزاری باشکوه تجمع استکبارستیزی و حضور حداکثری مردم شریف تبریز از نقاط مختلف شهر و شهرک های اقماری در راهپیمایی ۲۲ بهمن، شرکت واحد خدمات رسانی ویژه ای را به این مراسم ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز به نقل از شهریار، فرخ جلالی با اشاره به پشتیبانی گسترده مراسم یوم الله ۲۲ بهمن توسط اتوبوس های شرکت واحد، اظهار کرد: ۲۲ بهمن، روز مبارزه با استکبار جهانی و آمریکا است و این حماسه برای ملت ایران هیچ وقت تمام نخواهد شد.

او ادامه داد: شرکت واحد اتوبوسرانی در راستای برگزاری باشکوه تجمع استکبارستیزی و حضور حداکثری مردم شریف تبریز از نقاط مختلف شهر و شهرک های اقماری در راهپیمایی ۲۲ بهمن با وجود بارش شدید برف و برودت بی سابقه دما، خدمات رسانی ویژه ای را به این مراسم ارائه داد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد: علاوه بر تامین اتوبوس های راهپیمایی، ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت، کار جابجایی مسافران و راهپیمایان عزیز را در چهار پایانه اصلی و پایانه های فرعی اتوبوسرانی در خطوط شهری وحومه را انجام داد.

او افزود: در کنار این خدمات گسترده، کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی مثل همیشه، دوشادوش ملت قهرمان ایران اسلامی و مردم شهیدپرور تبریز در راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن با شور گسترده حضور یافته و بیعت مجدد خود با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای والامقام انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را اعلام کردند.
شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به عنوان مهم ترین نهاد پشتیبانی لجستیکی حمل و نقل شهری در مراسمات ملی و مذهبی، تامین اتوبوس های راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۸ را از ساعت ۹ صبح تا اتمام مراسم و مراجعه شهروندان به مقصدهای خود  به انجام رساند و اکثر سرویس های بخش دولتی نیز بصورت رایگان انجام گرفت.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل