آخرین اخبار
حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در نشست کمیته فنی شورای عالی ترافیک کشور

گزارش تصویری
حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در نشست کمیته فنی شورای عالی ترافیک کشور

تماشای دیدار تراکتور – مس؛ بدون دغدغه خودروی شخصی!

اتوبوس های شرکت واحد، هواداران را به ورزشگاه می برند
تماشای دیدار تراکتور – مس؛ بدون دغدغه خودروی شخصی!

بسیج کلیه امکانات ناوگان اتوبوسرانی در آستانه سال جدید

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبر داد:
بسیج کلیه امکانات ناوگان اتوبوسرانی در آستانه سال جدید

به منظور ساماندهی حرکت ناوگان اتوبوسهای تندرو( بی آر تی سیاش مکانی همچنین از )، نشست  کمیته ایمنی و آرام سازی ترافیک برگزار شد

مدیر کل مطالعات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز خبرداد
به منظور ساماندهی حرکت ناوگان اتوبوسهای تندرو( بی آر تی سیاش مکانی همچنین از )، نشست کمیته ایمنی و ...

آرشیو Print RSS
 
  امروز
جمعه
اسفند 1398
2
قمری:27 جمادى الثانية 1441

میلادی:21 فوریه 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1398     |     کد : 3153

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز:

سهمیه سوخت تاکسی های فاقد پروانه از اول اسفند ۹۸ حذف می شود/ اضافه شدن ۱۵ دستگاه تاکسی آریو به خط فرودگاه

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از حذف سهمیه سوخت تاکسی های فاقد پروانه از اول اسفند ۹۸ خبر داد و گفت: رانندگان جدید تاکسی ها که فاقد بیمه هستند، جایگزین رانندگان غیرفعال و بازنشسته می شوند.

 

محمدحسین اکبرنژاد امروز در گفتگو با شهریار با اشاره به اعلام اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در خصوص قطع سهمیه سوخت تاکسی های فاقد پروانه، اظهار کرد: سهمیه سوخت این تاکسی ها از اول اسفند سال جاری حذف می شود و لذا به اطلاع مالکان تاکسی های مذکور می رسانیم که تا پایان ماه جاری (بهمن) فرصت دارند نسبت به دریافت و یا تمدید پروانه خود جهت جلوگیری از حذف سهمیه سوخت اقدام کنند.

او با اشاره به بیمه رانندگان جدید تاکسی ها، عنوان کرد: بیمه تاکسیرانان جدیدالورود از سال ۹۳ تاکنون اتفاق نیفتاده بود که با پیگیری های مسمتر، در نظر داریم تا این تاکسیرانان جایگزین رانندگان غیرفعال و بازنشسته شوند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز در خصوص خدمات ارائه شده به رانندگان تاکسی ها، ادامه داد: در راستای ارائه خدمات به تاکسیرانان، لاستیک خودرو و گوشت تنظیم بازار به قیمت تعاونی به آنها تعلق می گیرد و رانندگان تاکسی ها می توانند با ارائه کپی کارت شهری و کارت ماشین، حواله خرید از تعاونی مصرف، تحویل بگیرند.

او افزود: مابه التفاوت نرخ سوخت تاکسی تلفنی ها و سرویس های مدارس بصورت شبا به حساب رانندگان این خودروها واریز می شود. این مابه التفاوت نرخ سوخت به حساب تعدادی از رانندگان واریز شده و پیگیر هستیم تا این نرخ به حساب بقیه رانندگان فعال و مشمول نیز واریز شود.

اکبرنژاد با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی برای تاکسیرانان، اظهار کرد: کلاس های آموزشی برای تاکسیرانان هر ماه به شکل منظم برگزار می شود و در این کلاس ها مباحثی همچون مقررات راهنکایی و رانندگی، نحوه رفتار با مسافران، آئین نامه های انضباطی و ... یادآوری و آموزش داده می شود.

او به اضافه شدن ۱۵ دستگاه خودروی جدید تاکسی به ناوگان مسافربری درون شهری اشاره کرد و گفت: در جهت ارائه خدمات و رفاه حال مسافران خط فرودگاه و با توجه به درخواست مدیرکل محترم فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، طی روزهای گذشته ۱۵ دستگاه تاکسی با سیستم آریو به این خط اضافه شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز افزود: با توجه به افزایش میزان سفر تاکسی های فرودگاه، پیگیر هستیم که سهمیه سوخت این تاکسی ها نیز افزایش یابد.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل