آخرین اخبار
میلاد امام زمان (عج) بر همگان مبارک

میلاد امام زمان (عج) بر همگان مبارک

بررسی برنامه های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 99

در دیدار معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با رییس پلیس راهور استان صورت گرفت
بررسی برنامه های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 99

تعطیلی پایانه مسافربری تا ۲۳ فروردین

تعطیلی پایانه مسافربری تا ۲۳ فروردین

عملیات خاکبرداری رمپ شمالی پروژه پل همسان پل کابلی آغاز شد

عملیات خاکبرداری رمپ شمالی پروژه پل همسان پل کابلی آغاز شد

آرشیو Print RSS
 
  امروز
چهارشنبه
فروردين 1399
20
قمری:15 شعبان 1441

میلادی:8 آوریل 2020
 
تاریخ : يکشنبه 22 دي 1398     |     کد : 3116

شهردار تبریز عنوان کرد:

ترافیک روان زمستانی در سایه تلاش های شبانه روزی کارکنان شهرداری

شهردار تبریز گفت: تلاش های شبانه روزی و مداوم نیروهای خدمات شهری به ویژه پاکبانان زحمتکش شهرداری موجب شده تا شهروندان تبریزی شاهد ترافیکی روان در مواقع بارش باشند.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز به نقل از  شهریار، ایرج شهین باهر با اشاره به اقدامات انجام یافته در خصوص محلول پاشی خیابان ها و معابر در بارش های روزهای اخیر، اظهار کرد: با وجود بارش های اخیر تبریز که اغلب به صورت برف بود، کارکنان خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با آمادگی حداکثری از نظر ماشین آلات و تجهیزات و محلول پاشی به موقع، به شکل جدی فعال بوده اند.
او افزود: سهولت در تردد شهروندان هنگام بارش ها جزو برنامه ها و دغدغه های شهرداری تبریز است و در این راستا نیروهای خدمات شهری در مناطق مختلف با فعالیت شبانه روزی به دنبال فراهم نمودن شرایط مطلوب برای رفت و آمد هستند.
شهردار تبریز عنوان کرد: آرامش شهروندان در مواقع بارش نتیجه تلاش های شبانه روزی و مداوم نیروهای خدمات شهری و پاکبانان عزیز بوده و من از این بابت از تمام زحمتکشان این حوزه تشکر می کنم.
او همچنین اقدام به موقع در ایجاد و ساماندهی کانال ها و مسیل ها برای هدایت آب های سطحی توسط نیروهای خدمات شهری را عامل مهمی در عدم وقوع سیلاب در تبریز طی دو سال اخیر عنوان کرد.
او ادامه داد: بحث هدایت آب های سطحی معمولا در مواقع بارش و جاری شدن سیل به یاد می افتد اما شهرداری با ایجاد کانال ها و مسیل ها، این موضوع را جمع بندی و ساماندهی کرده که در بارش های اخیر و پیش از آن، خوشبختانه شاهد وقوع سیلاب در تبریز نبودیم.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل