آخرین اخبار
بررسی 14 پروژه حملی و نقلی با اولویت تقاطع غیر همسطح در بودجه

یوسفی خبرداد؛
بررسی 14 پروژه حملی و نقلی با اولویت تقاطع غیر همسطح در بودجه

بررسی وضعیت پیاده راه ارک و مطالبات ساکنین مسکونی و تجاری این منطقه

در جلسه کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک مطرح شد؛
بررسی وضعیت پیاده راه ارک و مطالبات ساکنین مسکونی و تجاری این منطقه

گزارش تصویری ؛

گزارش تصویری ؛

عملکرد شهرداری تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد

در جلسه فوق‌العاده شورای شهر تبریز؛
عملکرد شهرداری تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد

آرشیو Print RSS
 
  امروز
پنجشنبه
آبان 1398
23
قمری:17 ربيع الأول 1441

میلادی:14 نوامبر 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 8 آبان 1398     |     کد : 3036

معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز عنوان کرد:

آغاز عملیات نوسازی تابلوها و خط‌کشی حریم ایستگاه های اتوبوس

با هدف تعیین حریم ایستگاه های اتوبوس و جلوگیری از توقف خودروهای شخصی، عملیات نوسازی تابلوها و اجرای پروژه خط کشی حریم این ایستگاه های آغاز شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، ناصر موسی زاده، معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اعلام این خبر گفت: به دنبال تاکید مدیرعامل شرکت واحد، ساماندهی ایستگاه های اتوبوس با هدف رفاه حال شهروندان و سهولت عبور و مرور اتوبوس در حال انجام است که در این راستا عملیات اجرایی خط کشی استاندارد، کف نوشته و نصب تابلو در ایستگاه ها آغاز شده است.
او افزود: هدف از اجرای این طرح، ایجاد نظم وحدت رویه در عبور و مرور در ایستگاه های اتوبوس و به تبع آن اعمال قانون جهت جلوگیری از توقف خودروهای شخصی در ایستگاه های اتوبوس است که با مشخص کردن حریم ایستگاه های مذکور و ممانعت پلیس از توقف سایر وسایط نقلیه در حریم مشخص شده، کمک شایانی به تسهیل ترافیک معابر شهری می کند.
معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: در فاز اول این پروژه ۴۰ ایستگاه اتوبوس که اغلب در محل های پرترافیک و مرکزی شهر قرار دارند، هم اکنون در حال خط کشی است و در فاز بعدی نیز به تدریج برای اولویت های بعدی اقدام می شود.

او عنوان کرد: در کنار اقدامات ترافیکی، اهمیت بهبود سیمای مبلمان شهری و هماهنگی بین عناصر مختلف شهری به لحاظ مباحث زیباسازی در طرح های ترافیکی و توسعه کیفی فضای شهر با هدف شکل گیری شهر انسان محور مورد توجه قرار دارد.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل