آخرین اخبار
میلاد امام زمان (عج) بر همگان مبارک

میلاد امام زمان (عج) بر همگان مبارک

بررسی برنامه های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 99

در دیدار معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با رییس پلیس راهور استان صورت گرفت
بررسی برنامه های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در سال 99

تعطیلی پایانه مسافربری تا ۲۳ فروردین

تعطیلی پایانه مسافربری تا ۲۳ فروردین

عملیات خاکبرداری رمپ شمالی پروژه پل همسان پل کابلی آغاز شد

عملیات خاکبرداری رمپ شمالی پروژه پل همسان پل کابلی آغاز شد

آرشیو Print RSS
 
  امروز
چهارشنبه
فروردين 1399
20
قمری:15 شعبان 1441

میلادی:8 آوریل 2020
 
تاریخ : دوشنبه 25 شهريور 1398     |     کد : 2985

یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز خبر داد :

بحث ایمن سازی حریم مدارس از ماه های گذشته آغاز شده و این روند همچنان ادامه دارد

یوسفی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در نشست ویژه شورای ترافیک و کمیسیون ایمنی و کمیته ایمنی درون شهری استان، با تاکید بر رعایت مسائل ایمنی و حذف مشاغل مزاحم در حریم مدارس گفت: خوشبختانه بحث ایمن سازی حرایم مدارس از ماه های گذشته آغاز شده و این روند همچنان ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، یوسفی  با بیان مطلب فوق  از ثبت نام 834 نفر و 50 شرکت در سایت جامع طراحی شده توسط سازمان شهرداری های و دهیاری ها از استان خبر داد و ادامه داد: تا به امروز، 25 شرکت فعال در زمینه سرویس مدارس، تایید صلاحیت و یک مورد رد صلاحیت شده اند و بررسی صلاحیت 24 شرکت دیگر ادامه دارد.
 
 در این نشست، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز  بر آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای استقبال از سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس تاکید کرد.
جواد رحمتی در ادامه این نشست افزود: با توجه به افزایش ترافیک خیابان‌های اصلی در آغازین روزهای بازگشایی مدارس، فرهنگ سازی برای افزایش استفاده از وسائط نقلیه عمومی، امری ضروری است. رحمتی  در ادامه  با تاکید بر اتخاذ تدابیر مناسب برای پرهیز از تداخل زمانی آغاز فعالیت مدارس و ادارات در چند هفته نخست سال تحصیلی جدید نیز گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی اگر برنامه‌ای در این زمینه داشته باشد در اسرع وقت، اعلام و اقدامات لازم برای اطلاع رسانی مناسب را انجام دهد.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: موضوع سرویس مدارس از جمله بحث های جدی است که باید مورد توجه دستگاه های مسئول قرار گرفته و از ایاب و ذهاب دانش آموزان توسط افراد فاقد صلاحیت، جلوگیری شده و با فعالان غیرمجاز در این بخش نیز برخورد قانونی شود.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی همچنین در همین راستا از خانواده ها خواست که حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و برای فرهنگ سازی هرچه بیشتر در جامعه و همچنین آموزش فرزندان خود تلاش نمایند.
 
رحمتی همچنین از تشکیل ستاد مهر در تمامی شهرستان های استان برای استقبال از دانش آموزان در آغاز سالتحصیلی جدید خبر داد و بر ضرورت ایمن سازی و استانداردسازی حریم مدارس تاکید کرد.
 
 
سرهنگ منفرد، رییس پلیس راهور استان نیز به ارائه آماری از آخرین وضعیت تصادفات رانندگی در استان و اقدامات انجام شده توسط پلیس راهور در این زمینه پرداخت.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل