آخرین اخبار
اربعیین ؛چله غم عاشقان اباعبدالله تسلیت باد

اربعیین ؛چله غم عاشقان اباعبدالله تسلیت باد

برگزاری نشست کمیته تخصصی فنی طرح جامع مطالعات حمل و نقل تبریز

برگزاری نشست کمیته تخصصی فنی طرح جامع مطالعات حمل و نقل تبریز

کنترل هوشمند ناوگان اعزامی شرکت واحد به مرز مهران و خسروی

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز اعلام کرد:
کنترل هوشمند ناوگان اعزامی شرکت واحد به مرز مهران و خسروی

لزوم ثبت نام خودروهای فرسوده باری در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز خبر داد:
لزوم ثبت نام خودروهای فرسوده باری در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل

آرشیو Print RSS
 
  امروز
يکشنبه
مهر 1398
28
قمری:21 صفر 1441

میلادی:20 اکتبر 2019
 
تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398     |     کد : 2980

در نشست مشترک معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با سرپرست بانک شهر در استان صورت گرفت؛

توافقات اولیه برای اعطای تسهیلات خرید دوچرخه به شهروندان تبریزی

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز،  در دیدار معاون حمل و نقل و ترافیک شهردارتبریز با سرپرست بانک شهر در استان آذربایجان شرقی  توافقات اولیه برای اعطای تسهیلات خرید دوچرخه برای شهروندان تبریزی صورت گرفت.
یوسفی در این دیدار ضمن تشکر از بانک شهر به علت حضور در  پروژه های شهرداری گفت: اغلب پروژه های شهرداری تبریز ارتباط مستقیم با حمل و نقل دارد و اجرای آنها موجب افزایش کیفیت حمل و نقل و کنترل ترافیک  میشود.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به افزایش روز افزون خودرو در سطح شهر و استفاده از آن در سفرهای درون شهری، خودروهای تک سرنشین را از عوامل مهم و قابل کنترل ایجاد ترافیک دانست و افزود: دوچرخه و استفاده از آن علاوه بر ایجاد سلامتی و نشاط  میتواند نقش موثری در پایین آوردن ترافیک و آلودگی شهر داشته باشد.
عضو شورای هماهنگی ترافیک شهرهای استان اظهار داشت: داشتن شهر سالم با همکاری شهروندان امکانپذیر هست و مسئولین شهری نیز بایستی امکانات آن را فراهم کنند وی در خصوص اقدامات انجام شده در این رابطه افزود: علاوه بر احداث پارکینگهای ویژه دوچرخه،  اتوبوسرانی و مترو برای حمل آسان دوچرخه امکاناتی را برای شهروندان ایجاد میکنند تا آنها بتوانند با استفاده از وسیله نقلیه عمومی دوچرخه های خود را جابجا کنند.
یوسفی در پایان سخنان خود همکاری معاونت حمل و نقل با بانک شهر برای اعطای تسهیلات خرید دوچرخه را از اقداماتی دانست که شهروندان را برای استفاده از این وسیله نقلیه پاک ترغیب خواهد کرد.
 
در ادامه این دیدار، علی وظیفه رییس منطقه شمالغرب بانک شهر نیز ضمن قدر دانی از اقدامات صورت گرفته گفت: استفاده از دوچرخه در کشورهای پیشرفته بعنوان یک مد حمل و نقل به یک فرهنگ تبدیل شده و امیدوارم در ایران، شهر تبریز در این زمینه به یک اولین دیگر دست پیدا کند. وظیفه ادامه داد استفاده از دوچرخه در رفت و آمدهای درون شهری میتواند از ایجاد راه بندانها جلوگیری کند.
رییس منطقه شمالغرب بانک شهر درپایان  از آمادگی این بانک در این خصوص خبر داد و افزود: بانک شهر از این طرح حمایت میکند و بعد از بررسیهای کارشناسی و تامین اعتبارات لازم میتوانیم  وارد فاز عملیاتی شویم .
در این دیدار معاونین اعتباری، ارزی و مدیر بازاریابی و روابط عمومی مدیریت منطقه شمالغرب بانک شهر نیز حضور داشتند.

 


روابط عمومی معاونت حمل و نقل