آخرین اخبار
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

تقدیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از شهرداران محترم مناطق دهگانه در آستانه عید نوروز

تقدیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از شهرداران محترم مناطق دهگانه در آستانه عید نوروز

آگهی مزایده عمومی

آگهی مزایده عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
دوشنبه
اسفند 1397
27
قمری:11 رجب 1440

میلادی:18 مارس 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397     |     کد : 2769

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر ؛

مترو تبریز تحت پوشش شبکه همراه اول قرار گرفت

همزمان با ایام الله دهه فجر و بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، مجموعه قطار شهری تبریز تحت پوشش شبکه همراه اول قرار گرفت.

به گزارش شهریار به نقل از شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه، سعید بشیریان بناب مدیرعامل این شرکت با اعلام این مطلب اظهار داشت:‌ با همکاری شرکت مخابرات استان آذربایجان شرقی در راستای افزایش سطح رضایتمندی مسافران، آنتن دهی همراه اول در ایستگاه ها و مسیر سرویس دهی قطارشهری تبریز فعال شد.

وی افزود: آنتن دهی تلفن های همراه یکی از مطالبه های مردمی از آغاز مسافرگیری مترو در تبریز بود که این مهم به ثمر نشست و از شانزدهم بهمن مسافران در حین سفر و داخل قطارهای مترو از تلفن همراه خود استفاده می کنند.

بشیریان با بیان اینکه بستر اصلی ارتباطی شبکه همراه اول در مسیر های رفت و برگشت قطار شهری ایجاد شده، ادامه داد: به محض افتتاح هر ایستگاه جدید در خط یک قطار شهری تبریز امکان ملحق شدن آن به پوشش آنتن دهی همراه اول در اسرع وقت فراهم خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه در پایان اظهار امیدواری کرد که با سرویس دهی همراه اول در مترو، بر میزان رضایت عمومی از خدمات قطار شهری بیش از پیش افزوده شود.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل