آخرین اخبار
غدیر اتمام حجت خدا بر انسان است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز؛
غدیر اتمام حجت خدا بر انسان است

بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد از زیرساختهای حمل و نقل عمومی تبریز

گزارش تصویری
بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد از زیرساختهای حمل و نقل عمومی تبریز

نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی با هدف افزایش ایمنی در اتوبان پاسداران

توسط واحد ترافیک معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک تبریز انجام میشود
نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی با هدف افزایش ایمنی در اتوبان پاسداران

آرشیو Print RSS
 
  امروز
چهارشنبه
مرداد 1398
30
قمری:20 ذو الحجة 1440

میلادی:21 اوت 2019
 
تاریخ : يکشنبه 14 بهمن 1397     |     کد : 2762

شهردار منطقه ۶ تبریز:

ورودی شهرک شهید صیاد شیرازی ساماندهی می شود

شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: به زودی با بررسی های کارشناسی انجام شده توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز ورودی شهرک شهید صیاد شیرازی ساماندهی می شود.

به گزارش شهریار، سامان احمدزاده گفت: شهرک صیاد شیرازی در ورودی غرب تبریز با مشکلات زیرساختی اساسی روبرو است که شهرداری برای تامین نیازهای رفاهی اهالی و ساکنان این شهرک با نهادهای مرتبط همکاری می کند.

احمدزاده گفت: پروژه ساماندهی ورودی شهرک صیاد شیرازی به طول ۸۰۰ و عرض ۳۵ متر با حجم مخلوط ریزی ۱۲ هزار مترمکعب در برنامه معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ تبریز قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۶ تبریز افزود: شهرداری منطقه شش تبریز مصمم به ایجاد تحرکات و اصلاحاتی در مسیر و محدوده شهرک صیاد شیرازی برای تامین نیازهای اهالی و افزایش ساخت‌وسازهای این منطقه است.

 احمدزاده اظهار داشت: شهرک صیاد شیرازی برای اسکان جمعیتی معادل ۳۳ هزار نفر طراحی شده است که بزرگترین مشکلی که از طرف شهرداری قابل پیگیری و حل است راه دسترسی به شهرک است.

شهردار منطقه ۶ تاکید کرد: شهرداری در جهت تسهیل و کمک به اهالی صیاد شیرازی در راستای سیاستهای تشویق شورا و شهرداری نسبت به تخفیف در امر صدور و پروانه ساختمانی تا ۶۵ درصد اقدام کرده است.

احمدزاده گفت: منطقه ای که امروز به نام شهرک شهید صیاد شیرازی در غرب تبریز شناخته می‌شود، ۲۰ سال قبل احداث شده و یکی از بزرگترین شهرک های شهر تبریز است که بالغ بر ۴۳۰۰ قطعه تجاری و مسکونی در آن وجود دارد.

گفتنی است، شهرداری منطقه ۶ تبریز در محدوده شمالغرب تبریز، شامل شهرک‌های بهشتی، امام (ره)، قراملک، شنب غازان، قراملک، خانه سازی، خطیب، رسالت، و روستاهای آناخاتون، الوار و مایان اولیا و سفلی است.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل