آخرین اخبار
غدیر اتمام حجت خدا بر انسان است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز؛
غدیر اتمام حجت خدا بر انسان است

بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد از زیرساختهای حمل و نقل عمومی تبریز

گزارش تصویری
بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد از زیرساختهای حمل و نقل عمومی تبریز

نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی با هدف افزایش ایمنی در اتوبان پاسداران

توسط واحد ترافیک معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک تبریز انجام میشود
نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی با هدف افزایش ایمنی در اتوبان پاسداران

آرشیو Print RSS
 
  امروز
چهارشنبه
مرداد 1398
30
قمری:20 ذو الحجة 1440

میلادی:21 اوت 2019
 
تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397     |     کد : 2760

شهردار تبریز در بازدید از ایستگاه‌های مترو:

ایستگاه محققی متروی تبریز بالای ۹۵ درصد پیشرفت دارد/ تکمیل زیرساخت‌های متروی تبریز

شهردار تبریز گفت: ایستگاه محققی متروی تبریز واقع در سه راه امین بالای ۹۵ درصد پیشرفت دارد.

ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید از ایستگاه‌های متروی تبریز در گفتگو با شهریار اظهار داشت: امروز به همراه شهرداران مناطق و معاونین در راستای شناسایی مشکلات و نواقص موجود بازدیدی از وضعیت متروی تبریز و ایستگاه محققی، شهید بهشتی و قونقا داشتیم.

وی ادامه داد: برنامه هایی در دست داریم و تلاش می کنیم تا با تهیه آسانسور و تجهیزات پله برقی، ایستگاه محققی متروی تبریز طی چند ماه آینده به بهره برداری برسد.

شهردار تبریز با اشاره به نواقص موجود در ایستگاه محققی متروی تبریز گفت: تنها مشکلی که در این ایستگاه داریم نبود تجهیزات پله برقی است که واردات آن به خاطر تحریم ها به مشکل برخورد کرده است. تا جایی که می توانیم از تولیدات داخلی استفاده و نواقص و زیرساخت های متروی تبریز را تکمیل می کنیم.

شهین باهر با اشاره به عمق ۲۱ متری ایستگاه محققی متروی تبریز گفت: این ایستگاه بیش از ۱۰۰ پله دارد و برای همین باید موضوع اسانسور و پله برقی آن حل شود.

وی با بیان اینکه مترو یک وسیله حمل و نقل پاک است، افزود: توسعه حمل و نقل پاک یکی از اصلی ترین راه‌ حل های کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها به حساب می آید.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری تبریز از مترو حمایت های ویژه ای انجام داده است، ابراز داشت: این اعتبارات در بودجه سال آینده نیز درنظر گرفته شده است و تلاش می کنیم متروی تبریز پیشرفت فیزیکی روز افزونی طی سال ۹۸ داشته باشد.

گفتنی است امروز ایرج شهین باهر شهردار تبریز به همراه معاونین، روسای سازمان ها و شهرداران مناطق از فعالیت های عمرانی سازمان قطار شهری تبریز و حومه بازدید کرد. در این بازدید شکور اکبر نژاد رییس شورای شهر و کریم صادق زاده عضو شورا نیز حضور داشتند.

همچنین امروز در حاشیه این بازدید، حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز به همراه شهردار تبریز، مدیرکل میراث فرهنگی و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان از مراحل تکمیل پروژه مرمتی مسجد تاریخی کریم خان دیدن کرده و دستورات لازم برای بهره برداری هرچه سریعتر از این مسجد تاریخی را صادر کردند.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل