آخرین اخبار
غدیر اتمام حجت خدا بر انسان است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز؛
غدیر اتمام حجت خدا بر انسان است

بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد از زیرساختهای حمل و نقل عمومی تبریز

گزارش تصویری
بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد از زیرساختهای حمل و نقل عمومی تبریز

نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی با هدف افزایش ایمنی در اتوبان پاسداران

توسط واحد ترافیک معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک تبریز انجام میشود
نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی با هدف افزایش ایمنی در اتوبان پاسداران

آرشیو Print RSS
 
  امروز
چهارشنبه
مرداد 1398
30
قمری:20 ذو الحجة 1440

میلادی:21 اوت 2019
 
تاریخ : سه شنبه 9 بهمن 1397     |     کد : 2754

تلاش شهرداری و شورا برای خرید اتوبوس ادامه دارد

سال ۹۷، بهترین سال شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز از لحاظ سرویس دهی

با وجود عدم تخصیص اعتبارات کافی جهت نوسازی و تامین ناوگان مورد نیاز اتوبوسرانی، در سال۹۷ بیشترین تعداد اتوبوس های فعال در طی ۱۰ سال گذشته خدمات ارائه کرده اند.

به گزارش شهریار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیرعامل این شرکت از شکستن رکورد تعداد اتوبوس های فعال در نیمه دوم سال ۹۷ خبر داد و گفت: با وجود عدم تخصیص اعتبارات کافی جهت نوسازی و تامین ناوگان مورد نیاز اتوبوسرانی، با فعالیت های صورت گرفته و تلاش کارکنان اتوبوسرانی بخصوص حوزه فنی جهت آماده سازی اتوبوس های با عمر بالا، در سال۹۷  بیشترین تعداد اتوبوس های فعال در طی ۱۰ سال گذشته خدمات ارائه کرده اند.
وی ادامه داد: به رغم افزایش عمر اتوبوس های فعال در ناوگان، کلیه اتوبوس های بخش دولتی و خصوصی به استثناء چند مورد همگی دارای برگ معاینه فنی هستند.

جلالی گفت: طی سه سال گذشته هیچ کمکی از طرف دولت در خصوص نوسازی ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز پرداخت نشده و فقط شهرداری تبریز به تعهدات خود در خصوص تامین هزینه های جاری عمل کرده است. تلاش شورای شهر و شهردار تبریز مبنی بر خرید اتوبوس همچنان ادامه دارد و در این ارتباط تفاهم نامه ای نیز امضاء شده است.

وی افزود: امیدواریم با تامین اعتبار و پرداخت یارانه بلیت توسط وزارت کشور، شاهد اقدام عملی مهم در خصوص نوسازی و افزایش اتوبوس های فعال در ناوگان اتوبوسرانی باشیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان یادآور شد: با توجه به این مشکلات و فعالیت اتوبوس های از رده خارج، با همت و تلاش خادمان مردم در شرکت واحد بخصوص عوامل فنی و اجرایی، سال ۹۷ بهترین سال شرکت واحد از لحاظ سرویس دهی و میزان رضایتمندی شهروندان و مسافران عزیز طی ۱۰ سال اخیر بوده است و امیدواریم با حل مشکلات و کمبودهای فعلی، شاهد افزایش کمی و کیفی خدمات حمل و نقل عمومی به شهروندان عزیز باشیم.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل