آخرین اخبار
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

تقدیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از شهرداران محترم مناطق دهگانه در آستانه عید نوروز

تقدیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از شهرداران محترم مناطق دهگانه در آستانه عید نوروز

آگهی مزایده عمومی

آگهی مزایده عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
دوشنبه
اسفند 1397
27
قمری:11 رجب 1440

میلادی:18 مارس 2019
 
تاریخ : دوشنبه 9 مهر 1397     |     کد : 2592

معاون حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز

ایجاد هماهنگی لازم و تعامل معاونین عمران ومعاونین حمل ونقل وترافیک درجهت بهینه سازی عملکرد از جمله اهداف مهم مجموعه حمل ونقل وخانواده بزرگ شهرداری تبریز است .

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز ، جلسه مشترک معاونین عمرانی ومعاونین حمل ونقل مناطق دهگانه شهرداری تبریز به میزبانی معاونت حمل ونقل در محل سالن جلسه این معاونت برگزار شد .
معاون حمل ونقل شهرداردراین جلسه گفت : در صورت تعریف جایگاه واقعی هر یک از معاونین  در شهرداری ، شاهد تحولات بیشتری در امورات مختلف این مجموعه شهرداری در همه ابعاد خواهیم بود،  چراکه آثار همه اقدامات موفق و ناموفق هر یک از افراد در هر منطقه ای از شهر به کل مناطق شهر تسری می یابد، بنابراین همکاری نزدیک کلیه کارکنان مناطق اعم از معاونین حمل ونقل ومعاونین عمرانی می تواند به بهبود هرچه بیشتر روند کارها کمک کند.
دکترمهدی یوسفی تاکید کرد : متأسفانه عدم تعامل در همکاری‌های میان بخشی در مجموعه حمل ونقل ومجموعه عمران می تواند تأثیرات منفی بسیاری در شهر به خصوص حوزه ترافیک شهر داشته باشد که امیدوارم ماحصل این جلسات به رفع وحل این مسئله منجر شود .وی در ادامه گفت : انتظار دارم شهرداران ومعاونین عمران مناطق به کمیته های فنی ،سامانه هوشمند ، کارشناسی و...دعوت شوند تا در جریان نحوه تصمیم گیری وتصویب واجرای طرح ها ترافیکی از ابتدا ودرنهایت طرح وتصویب در شورای ترافیک استان آشنا شوند که مطمئنا این روند می تواند در بهبود عملکرد مجموعه موثر باشد .
معاون حمل ونقل تصریح کرد : خوشبختانه با مدیریت صحیح توانسته ایم 46 در صد کاهش آمار حوادث وتلفات جانی در مقایسه با شش ماهه اول سال جاری با شش ماهه اول سال گذشته داشته باشیم  که امیدوارم بتوانیم این آمار را نزدیک به صفر برسانیم .
میر پیمان ونظارت شهرداری تبریزدر این جلسه گفت : راهکار رفع این مشکلات تنها در سایه عمل به مصوبات قانونی، پاسخگویی‌ و تعامل با تمامی دستگاه‌ها است.
مهندس جمشیدی ادامه داد: تهیه و تدوین سیاست‌ها و برنامه‌های کمیسیون حمل و نقل، پایش و اصلاح عملکردهای  مربوط به حمل و نقل وعمران ، نظارت و پیشگیری مستمر باید جزء اولویت برنامه های مجموعه شهرداری باشد .


روابط عمومی معاونت حمل و نقل