آخرین اخبار
غدیر اتمام حجت خدا بر انسان است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز؛
غدیر اتمام حجت خدا بر انسان است

بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد از زیرساختهای حمل و نقل عمومی تبریز

گزارش تصویری
بازدید رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد از زیرساختهای حمل و نقل عمومی تبریز

نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی با هدف افزایش ایمنی در اتوبان پاسداران

توسط واحد ترافیک معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک تبریز انجام میشود
نصب گاردریل و تجهیزات ترافیکی با هدف افزایش ایمنی در اتوبان پاسداران

آرشیو Print RSS
 
  امروز
چهارشنبه
مرداد 1398
30
قمری:20 ذو الحجة 1440

میلادی:21 اوت 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 17 مرداد 1397     |     کد : 2474

شهردار تبریز خبر داد؛

نامگذاری بلواری در تبریز به نام بلوار «خبرنگار»/ خبرنگاری شغل مقدسی است

شهریارنیوز: شهردار کلانشهر تبریز از نامگذاری یکی از بلوارهای تبریز به اسم «خبرنگار»به همت معاونت حمل ونقل و ترافیک خبر داد.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج شهین باهر در آیین بزرگداشت روز خبرنگار که به همت اداره کل ارتباطات و امور بین المللی شهرداری تبریز برگزار شد، ۹۵ درصد عملکرد مدیران را وابسته و منوط به مقوله اطلاع رسانی عنوان کرد و گفت: مدیران باید به این مهم بیش از پیش اهمیت دهند.

وی با انتقاد از نگرش منفی برخی افراد نسبت به مسئله مهم تعامل مدیران با اصحاب رسانه تصریح کرد: خبرنگاری و فعالیت در امر خطیر اطلاع رسانی، از مقدس ترین شغل ها محسوب می شود و امیدوارم اصحاب رسانه با توجه به رسالت خطیر خود، نگرش های منفی را به نگرش مثبت تبدیل کنند.

وی با بیان اینکه برخی افراد از حرفه رسانه، سواستفاده کرده و قداست این شغل را زیر سوال می برند، عنوان کرد: خبرنگاران در قبال زحمات شبانه روزی خود، درآمد اندکی دارند و با مشکلات متعددی به خصوص در حوزه رفاهی دست و پنجه نرم می کنند.

شهردار کلانشهر تبریز در ادامه اظهار کرد: به عنوان شهردار تبریز اعلام می کنم که هیچ گونه پنهان کاری با خبرنگاران نداریم و تمامی مدیران شهرداری موظف به همکاری و تعامل و پاسخگویی در قبال رسانه ها هستند.

شهین باهر با بیان اینکه همکاری خبرنگاران و مسئولان به نفع جامعه و مردم است، ادامه داد: در شرایطی که کشورمان، مشکلات متعددی در حوزه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... را تحمل می کند، خبرنگاران و اصحاب رسانه از جمله افراد موثری هستند که می توانند در خط مقدم، ایفای نقش کرده و با فعالیت خوب خود، مانع تنش های اجتماعی شوند.

وی همچنین اضافه کرد: انتظار دارم که خبرنگاران همواره مدافع حق و حقیقت باشند و من دست تمامی افراد زحمتکش این حوزه را می بوسم.

وی با بیان اینکه خبرنگاران می توانند مسئولانی را که به وظایف خود را به درستی عمل نمی کنند را به مسیر صحیح رهنمون کنند، ابراز کرد: بیان مسائل و مشکلات توسط خبرنگاران باعث می شود که مدیران در این مسیر بیش از پیش تلاش کنند.

شهردار کلانشهر تبریز، شفاف سازی را مهم ترین اصل مدیریتی خود در بدنه شهرداری عنوان کرد و گفت: شهرداری تبریز قبل از تمامی شهرداری های دیگر کشور، به صورت عملی در این مسیر اقداماتی را انجام داده و به عنوان مثال، در راستای شفاف سازی قراردادهای شهرداری، تمامی قراردادهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان را در سایت اطلاع رسانی شهرداری منتشر کرده است.

شهین باهر با اشاره به نامگذاری یکی از بلوارهای تبریز در خیابان میرداماد به نام بلوار خبرنگار گفت: به نوبه خود از تلاش های آقای حاجی زاده، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در این زمینه قدردانم.

وی با تاکید مجدد بر لزوم تعامل مثبت و سازنده تمامی مدیران شهری با اصحاب رسانه گفت: هر مدیری که با رسانه تعامل نداشته باشد حتما مشکلی در حیطه کاری خود دارد و بنده به عنوان شهردار با این دسته از مدیران برخورد می کنم.

شهردار تبریز در ادامه با بیان اینکه برخی از افراد معلوم الحال، به دلیل برخی منافع شخصی و سیاسی، قصد سواستفاده از رسانه و خبرنگاران را دارند، تصریح کرد: انتظار داریم رسانه ها مانع از تحقق اهداف این افراد شوند و خود را قربانی بی انصافی های این قبیل از افراد نکنند.روابط عمومی معاونت حمل و نقل