آخرین اخبار
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

تقدیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از شهرداران محترم مناطق دهگانه در آستانه عید نوروز

تقدیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از شهرداران محترم مناطق دهگانه در آستانه عید نوروز

آگهی مزایده عمومی

آگهی مزایده عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
دوشنبه
اسفند 1397
27
قمری:11 رجب 1440

میلادی:18 مارس 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397     |     کد : 2417

با حضور معاون فنی وعمرانی شهردار تبریز، آخرین وضعیت تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) بررسی شد

شهریارنیوز: در جلسه ای که با حضور معاون فنی وعمرانی شهردار تبریز ، شهردار منطقه پنج و تنی چند از مدیران شهرداری برگزار شد آخرین وضعیت تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) بررسی شد .

به گزارش شهریاربه نقل ازامور ارتباطات منطقه ۵، مهندس اسحقی با اشاره به اهمیت تقاطع غیر همسطح اتصال دهنده کوی نصر به استانداری گفت : یکی از مهمترین کارکردهای این پروژه راحتی و آسایش شهروندان ساکن کوی نصر و استانداری است .

وی در ادامه افزود : با بهره برداری از تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) تردد در مسیر کوی نصر به اتوبان پاسداران ، نصر به استانداری ، استانداری به پاسداران ، پاسداران به استانداری ، پاسداران به نصر و استانداری به نصر محقق می شود .

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در ادامه ضمن قدر دانی از شهرداری منطقه پنج ابراز امیدواری نمود طبق زمان بندی شاهد بهره برداری ازاین پروژه باشیم .

درادامه این جلسه، مهندس یعقوب هوشیار شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز  با بیان اینکه تقاطع غیر همسطح نصر به استانداری به عنوان فاز اول اتوبان ولایت تلقی می شود گفت : از دیگر کارکردهای مهم پروژه ایفای نقش نمودن به عنوان پدافند غیرعامل است .

وی تاکید کرد : برای فاز اول اتوبان ولایت ۲۵۰ میلیارد ريال هزینه پیش بینی شده است .

مهندس هوشیار همچنین اظهار داشت : اتوبان ولایت به طول ۶ کیلومتر و با ۱۰۰۰ میلیارد ريال اعتبار در حال احداث است .

شهردار منطقه پنج در ادامه احداث دو پل را از مهمترین مشخصات فنی  فاز اول اتوبان ولایت ذکر نمود و گفت : پل اول که بر روی اتوبان پاسداران در حال احداث است با هدف اتصال کوی نصر و استانداری به همدیگر و همچنین امکان دسترسی از این دو شهرک به اتوبان پاسداران طراحی شده است.

وی افزود : پل دوم نیز با هدف اتصال فاز دوم بزرگراه دوکمال  به کوی سپهر و اتوبان پاسداران و کوی نصر  احداث می شود.

وی در رابطه با آخرین وضعیت پروژه نیز اظهار داشت: با پایان یافتن جابجایی تاسیسات شهری ، اتمام رمپهای تقاطع وعرشه پل ، بزودی تقاطع غیر همسطح علاوه بر وارد شدن به فاز نهایی خودنمایی خواهد کرد. 

شهردار منطقه۵ در پایان جابجایی تاسیسات شهری واقع در محل پروژه را یکی از سختی های این پروژه بر شمرد و ابراز امیدواری نمود طبق زمانبندی شاهد به بهره برداری رسیدن این پروژه باشیم.   


روابط عمومی معاونت حمل و نقل