آخرین اخبار
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

تقدیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از شهرداران محترم مناطق دهگانه در آستانه عید نوروز

تقدیر معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از شهرداران محترم مناطق دهگانه در آستانه عید نوروز

آگهی مزایده عمومی

آگهی مزایده عمومی

آرشیو Print RSS
 
  امروز
دوشنبه
اسفند 1397
27
قمری:11 رجب 1440

میلادی:18 مارس 2019
 
تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397     |     کد : 2410

بازدید اعضای کمیته عمران و حمل و نقل شورای شهر تبریز از رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما

شهریارنیوز:اعضای کمیته عمران و حمل و نقل کمیسیون عمران شورای شهر تبریز با همراهی معاون فنی عمرانی شهرداری منطقه دو، از پروژه رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما بازدید کردند.

به گزارش شهریاربه نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در این بازدید که ناظرین عمران این شهرداری اعضای کمیته عمران و حمل و نقل کمیسیون عمران شورای شهر را همراهی می کردند، مهندس علیرضا نریمانی معاون فنی عمرانی منطقه دو توضیحات لازم در خصوص عملیات احداث رمپ شمال شرقی افلاک نما را که تکمیل کننده این پروژه رفع ترافیک شهری می باشد، به بازدید کنندگان ارائه کرد.
طبق توضیحات مهندس نریمانی انجام خاکبرداری این پروژه رفع ترافیک شهری برای تکمیل طرح شبدری افلاک نما به اتمام رسیده و این پروژه توامان با بتن ریزی دیواره ها در حال خاکریزی و مخلوط ریزی برای انجام زیرسازی می باشد.
وی اعتبار اولیه اجرای پروژه رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما را 18 میلیارد ریال عنوان نمود و در تشریح جزئیات آن گفت: پروژه مذکور در 250 متر طول و 24 متر عرض، موجبات اتصال مسیر به ابتدای شهرک زعفرانیه (از سوی راهنمائی) و اتصال به بلوار دکترحسابی را به سهولت فراهم نموده و علاوه بر تاثیرگذاری در روان سازی عبور و مرور شهری با تکمیل آن تردد شهروندان به کمربندی میانی نیز تسهیل می شود.
مهندس نریمانی، احداث دیوار حائل بتنی را از سایر فعالیت های در حال انجام در پروژه رمپ شمال شرقی افلاک نما عنوان کرد.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل