مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 3
ديروز : 124
ماه : 3342
سال جاری : 9041
تعدا مطالب : 2340
كل : 9041
 
تاریخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397     |     کد : 2338

مدیرعامل حمل و نقل بار شهرداری تبریز عضو کارگروه مدیریت بار شهری کشور شد

با ابلاغ مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز عضو کارگروه مدیریت بار شهری کشور شد.

به گزارش شهریار، طی ابلاغی از سوی مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،فاضل نادری مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز بعنوان عضو کارگروه مدیریت بار شهری کشور معرفی شد.

همزمان با نشست تخصصی کارگروههای بررسی و اصلاح ساختار سازمانی و اساسنامه شهرداری ها و سازمانهای وابسته در حوزه حمل و نقل و ترافیک که از 11 الی 14 اردیبهشت ماه سالجاری در تبریز برگزار شد ، مرضیه حصاری مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، تشکیل کار گروه مدیریت بار شهری کشور را اعلام کرد.

وی همچنین طی حکمی فاضل نادری مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز را به عنوان عضو این کارگروه معرفی نمود.
این کارگروه با هدف سیاستگذاری و برنامه ریزی بمنظور اجرای طرح های موثر در حوزه حمل و نقل بار شهری و تهیه و تدوین و اصلاح قوانین و دستورالعمل های مرتبط و استفاده روشمند از نظرات تخصصی کارشناسان و خبرگان فعال در حوزه حمل و نقل بار درون شهری تشکیل شده است.

گفتنی است:کارگروه مدیریت بار شهری کشور با عضویت شهرهای تبریز، زنجان،مشهد،شیراز،اصفهان،گرگان،بجنورد،بوشهر،تهران،ارومیه ، یزد و سبزوار تشکیل و با اهداف تعیین شده فعالیت خواهد نمود.


روابط عمومی معاونت حمل و نقل
نوشته شده در   دوشنبه 17 ارديبهشت 1397  ساعت  13:42   توسط   روابط عمومی معاونت حمل و نقل    تعداد بازدید  86
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :