آخرین اخبار
لزوم استانداردسازی محیط برای روشندلان در تبریز

لزوم استانداردسازی محیط برای روشندلان در تبریز

فاز دوم مسیرگشایی فیضیه غربی به نظام‌پزشکی، در آخرین بخش‌ های عملیاتی

فاز دوم مسیرگشایی فیضیه غربی به نظام‌پزشکی، در آخرین بخش‌ های عملیاتی

اعزام 80 دستگاه اتوبوس به مرز مهران برای خدمت رسانی به زائران حسینی

اعزام 80 دستگاه اتوبوس به مرز مهران برای خدمت رسانی به زائران حسینی

آرشیو
 
  امروز
سه شنبه
مهر 1397
24
قمری:07 صفر 1440

میلادی:16 اکتبر 2018
 
تاریخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397     |     کد : 2337

به ابتکار معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز؛

جلسه هماهنگی و تعامل بین معاونت های حمل ونقل وترافیک و خدمات شهری برگزار شد.

جلسه هماهنگی و تعامل بین معاونت های حمل ونقل وترافیک و خدمات شهری و اجرایی با تاکید بر افزایش همکاری توان فعالیتی دو معاونت و اتخاذ تمهیدات مشترک در طرح های ضربتی به منظور افزایش رضایت شهروندان و ارائه خدمات هر چه بهتر به آنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل وترافیک این جلسه با حضور  معاونین حمل ونقل و ترافیک و  خدمات شهری و اجرایی و  معاونین مناطق ده گانه و مدیران دو مجموعه در اتاق جلسات شهرداری کلانشهر تبریز برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر یوسفی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری  معاون خدمات شهری برای برگزاری سریع جلسه،  اظهار داشتند که  حوزه عملیاتی  این دو معاونت وجوه مشترک فراوانی دارد  که باید در کارهای اجرای این دو واحد مورد توجه قرار گیرد ایشان با ذکر تاثیر فعالیت های مستمرو هدفمند خدمات شهری بر ترافیک به بارش های اخیر اشاره نمودند و گفتند هر چند که میزان بارش ها نسبت به سال های قبل کم نبوده است ولی بجز یکی دو مورد تمامی معابر اصلی شهر در مواقع بارش دچار آبگرفتی و مسدود نشده بودند که لازم است از دست اندرکاران خدمات شهری بویژه آقای دکتر بزرگر تشکر شود.

در ادامه معاون حمل ونقل وترافیک جمع آوری پسماند و ایجاد و توسعه و نگهداری فضای سبز و همسطح سازی منهول های شهری و چاله های موجود در رویه آسفالت و مشکلات حاصل از دستفروش ها  و وانت بارهای عرضه میوه در حاشیه معابر و جانمایی کیوسک های شهری و حفظ و نگهداری مبلمان شهری و زواید بصری و تبلیغات شهری را جزء حوزه های موثر بر ترافیک شهری دانستند  و بر لزوم ارائه روشهای درست فنی برخورد با چنین چالش های تاکید نمودند. همچنین دکتر یوسفی لزوم ایجاد کمیته مشترک از مدیران و کارشناسان دو مجموعه را خواستار شدند که بصورت مستمر و با بررسی میدانی و برگزاری جلسات نسبت به پیگیری رفع امور و ایجاد آسایش و راحتی برا ی شهروندان اقدام نمایند. در ادامه جلسه دکتر برزگر جلالی با تشکر از اینکه مجموعه حمل ونقل پیشرو تعامل و هماهنگی بین این دو واحد است بر لزوم فرهنگ سازی بین شهروندان در خصوص رعایت رفتار شهری تاکید نمودند و گفتند تمامی تلاش دست اندارکاران مجموعه خدمات شهری برای ایجاد هماهنگی بکار خواهند بست و طرح های مشترک معاونت های حمل ونقل وترافیک و خدمات شهری بزودی بعد از بررسی های فنی و ابعاد اجرایی به شهروندان معرفی خواهد شد.

در ادامه این جلسه که در فضای دوستانه برگزار شد معاونین مناطق دهگانه خدمات شهری  و حمل ونقل وترافیک نسبت به بیان نکته نظرات خود اقدام نمودند که دستور های لازم از طرف معاونین حمل ونقل و ترافیک و خدمات شهری جهت رفع مسائل مطرح شده صادر گردید. 

روابط عمومی معاونت حمل و نقل
نوشته شده در   دوشنبه 17 ارديبهشت 1397  ساعت  14:44   توسط   روابط عمومی معاونت حمل و نقل    تعداد بازدید  164
ویرایش شده در دوشنبه 17 ارديبهشت 1397 ساعت 13:46 توسط روابط عمومی معاونت حمل و نقل
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :