آخرین اخبار
بررسی 14 پروژه حملی و نقلی با اولویت تقاطع غیر همسطح در بودجه

یوسفی خبرداد؛
بررسی 14 پروژه حملی و نقلی با اولویت تقاطع غیر همسطح در بودجه

بررسی وضعیت پیاده راه ارک و مطالبات ساکنین مسکونی و تجاری این منطقه

در جلسه کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک مطرح شد؛
بررسی وضعیت پیاده راه ارک و مطالبات ساکنین مسکونی و تجاری این منطقه

گزارش تصویری ؛

گزارش تصویری ؛

عملکرد شهرداری تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد

در جلسه فوق‌العاده شورای شهر تبریز؛
عملکرد شهرداری تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد

آرشیو Print RSS
 
  امروز
پنجشنبه
آبان 1398
23
قمری:17 ربيع الأول 1441

میلادی:14 نوامبر 2019
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

روز دوشنبه اول خرداد هوای تبریز ناسالم و در وضعیت هشدار قرار گرفت

روز دوشنبه اول خرداد هوای تبریز ناسالم و در وضعیت هشدار قرار گرفت بر اساس آمار ایستگاههای آلودگی هوا، میزان گرد و غبار با منشاء فرامنطقه‌ای به طور میانگین به 174 میکروگرم در متر مکعب رسیده است که وضعیت کیفی هوا در شرایط ناسالم و هشدار قرار دارد.
دوشنبه 1 خرداد 1391

براي دومين سال متوالي انتخاب شد: «حمل و نقل انسان محور» محورکنفرانس مهندسي ترافيک

براي دومين سال متوالي انتخاب شد: «حمل و نقل انسان محور» محورکنفرانس مهندسي ترافيک اعضاي هيأت علمي «کنفرانس بين‌المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيک» در نخستين نشست خود در سال جديد با انتخاب مجدد موضوع «حمل و نقل انسان محور» به عنوان شعار اصلي کنفرانس دوازدهم موافقت کردند.
سه شنبه 26 ارديبهشت 1391

نرخ جدید کرایه مسافر اتوبوسهای شرکت واحد اعلام شد.

نرخ جدید کرایه مسافر اتوبوسهای شرکت واحد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با استناد به ماده 51 تعرفه عوارض محلی سال 1391 به اطلاع شهروندان محترم می رساند از روز چهارشنبه مورخ 91/02/06 نرخ جدید کرایه مسافر در خطوط درونشهری و حومه بشرح ذیل اعمال خواهد شد.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

نرخ کرايه تاکسي‌هاي پايتخت تا 21 درصد افزايش يافت

نرخ کرايه تاکسي‌هاي پايتخت تا 21 درصد افزايش يافت شوراي شهر تهران افزايش تا 21.6 درصدي نرخ کرايه تاکسي‌هاي پايتخت را تصويب کرد.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

در قانون جدید، جریمه هدف نیست.

در قانون جدید، جریمه هدف نیست. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در سومین همایش ملی ایمنی و ترافیک گفت: در قانون جدید راهنمایی و رانندگی این شعار در نظر گرفته شده است که جریمه هدف نیست بلکه هدف در جریمه‌های رانندگی، بازدارندگی از تخلف است.
چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391

پارکینگ مخصوص خانمها

پارکینگ مخصوص خانمها این پارکینگها در پارکینگهای عمومی و فضای باز و یا در پارکینگ طبقاتی وجود دارد که معمولاً نزدیک دربهای ورودی و یا آسانسورها می باشد و با تابلوی محل پارک ویژه خانم ها مشخص می شود.
چهارشنبه 16 فروردين 1391

کاهش 20 درصدی آمار تصادف هادرسفرهای نوروزی

کاهش 20 درصدی آمار تصادف هادرسفرهای نوروزی اعلام آمار کشته‌شدگان تصادف‌های جاده‌ای، به‌عهده سازمان پزشکی قانونی است اما فرمانده نیروی انتظامی در آماری اولیه از کاهش 10 درصدی کشته‌های جاده‌ای در صحنه تصادف خبر داد.سردار اسماعیل احمدی مقدم در مراسم افتتاحیه سامانه هوشمند کنترل ترافیک آزادراه تهران ـ قم گفت: هم‌اکنون به ازای هر کشته تصادف در کشور، 16 نفر مجروح و مصدوم می‌شوند که این امر نشان‌دهنده شدت تصادف‌هاست.
دوشنبه 14 فروردين 1391

انتصاب معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز

انتصاب معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با حکم شهردار تبریز و طی مراسمی ویژه معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز معرفی شد. شهردار تبریز جناب آقای مهندس نوین طی حکمی مهندس یعقوب وحیدکیا را به عنوان معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز منصوب و از خدمات دکتر روشنی معاون سابق حمل و نقل و ترافیک این مجموعه قدردانی کرد.
يکشنبه 21 اسفند 1390

مديران حمل و نقل و ترافيك شهرداري منطقه 10 و 4 معرفي شدند

مديران حمل و نقل و ترافيك شهرداري منطقه 10 و 4 معرفي شدند به منظور ايجاد زير ساخت هاي اساسي و براي نخستين بار در حوزه حمل و نقل و ترافيك با امضاي شهردار تبريز و توسط دكتر روشني معاون حمل و نقل و ترافيك آقايان اسكندر زاده و جوان مرادي به عنوان مديران حمل و نقل و ترافيك منطقه 10 و 4 معرفي شدند
دوشنبه 26 دي 1390

راه اندازی فاز دوم خط تندرو شمال - جنوب

راه اندازی فاز دوم خط تندرو شمال - جنوب فاز دوم خط تندرو شمال - جنوب در امتداد چهارراه شهید بهشتی تا انتهای خیابان شهید منتظری در زوز یکشنبه مورخه 18 / 10 / 1390 راه اندازی می شود
يکشنبه 18 دي 1390