آخرین اخبار
بررسی 14 پروژه حملی و نقلی با اولویت تقاطع غیر همسطح در بودجه

یوسفی خبرداد؛
بررسی 14 پروژه حملی و نقلی با اولویت تقاطع غیر همسطح در بودجه

بررسی وضعیت پیاده راه ارک و مطالبات ساکنین مسکونی و تجاری این منطقه

در جلسه کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک مطرح شد؛
بررسی وضعیت پیاده راه ارک و مطالبات ساکنین مسکونی و تجاری این منطقه

گزارش تصویری ؛

گزارش تصویری ؛

عملکرد شهرداری تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد

در جلسه فوق‌العاده شورای شهر تبریز؛
عملکرد شهرداری تبریز با حضور استاندار آذربایجان شرقی بررسی شد

آرشیو Print RSS
 
  امروز
پنجشنبه
آبان 1398
23
قمری:17 ربيع الأول 1441

میلادی:14 نوامبر 2019
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آلودگی شدید هوا مدارس ، دانشگاهها و ادارات آذربایجان شرقی را فردا به تعطیلی کشاند

آلودگی شدید هوا مدارس ، دانشگاهها و ادارات آذربایجان شرقی را فردا به تعطیلی کشاند دبیرستاد حوادث غیرمترقبه آذربایجان ‌شرقی گفت: این تصمیم به دنبال بحرانی شدن وضع هوای استان در جلسه ستاد بحران استان گرفته شد.
سه شنبه 2 خرداد 1391

روز دوشنبه اول خرداد هوای تبریز ناسالم و در وضعیت هشدار قرار گرفت

روز دوشنبه اول خرداد هوای تبریز ناسالم و در وضعیت هشدار قرار گرفت بر اساس آمار ایستگاههای آلودگی هوا، میزان گرد و غبار با منشاء فرامنطقه‌ای به طور میانگین به 174 میکروگرم در متر مکعب رسیده است که وضعیت کیفی هوا در شرایط ناسالم و هشدار قرار دارد.
دوشنبه 1 خرداد 1391

رانندگان پرخطر تهراني احضار مي‌شوند

رانندگان پرخطر تهراني احضار مي‌شوند پرييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با اشاره به اجراي طرح ويژه شناسايي رانندگان متخلف دربزرگراه‌هاي تهران از احضار اين رانندگان با خودروهايشان از هفته جاري خبر داد و گفت: اين دسته از رانندگان بايد در كلاس‌هاي آموزشي شركت كنند.
يکشنبه 31 ارديبهشت 1391

كاركرد آموزشي مطبوعات در موضوع ترافيك

كاركرد آموزشي مطبوعات در موضوع ترافيك درميان كاركردهاي مطبوعات، آموزش جايگاهي ويژه دارد. كاركرد مطبوعات در ارايه آموزش‌هاي عمومي، از مباحث مهم تحقيقات جامعه شناختي و علوم ارتباطات است.
يکشنبه 31 ارديبهشت 1391

براي دومين سال متوالي انتخاب شد: «حمل و نقل انسان محور» محورکنفرانس مهندسي ترافيک

براي دومين سال متوالي انتخاب شد: «حمل و نقل انسان محور» محورکنفرانس مهندسي ترافيک اعضاي هيأت علمي «کنفرانس بين‌المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيک» در نخستين نشست خود در سال جديد با انتخاب مجدد موضوع «حمل و نقل انسان محور» به عنوان شعار اصلي کنفرانس دوازدهم موافقت کردند.
سه شنبه 26 ارديبهشت 1391

نرخ جدید کرایه مسافر اتوبوسهای شرکت واحد اعلام شد.

نرخ جدید کرایه مسافر اتوبوسهای شرکت واحد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با استناد به ماده 51 تعرفه عوارض محلی سال 1391 به اطلاع شهروندان محترم می رساند از روز چهارشنبه مورخ 91/02/06 نرخ جدید کرایه مسافر در خطوط درونشهری و حومه بشرح ذیل اعمال خواهد شد.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

نرخ کرايه تاکسي‌هاي پايتخت تا 21 درصد افزايش يافت

نرخ کرايه تاکسي‌هاي پايتخت تا 21 درصد افزايش يافت شوراي شهر تهران افزايش تا 21.6 درصدي نرخ کرايه تاکسي‌هاي پايتخت را تصويب کرد.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

ترافيك با همه موضوعات ديگر فرق مي كند

ترافيك با همه موضوعات ديگر فرق مي كند ترافيك با همه موضوعات ديگر فرق مي كند. هنگامي كه كشوري ثروتمندتر مي شود, همه شاخص هاي اجتماعي و اقتصادي آن بهبود پيدا مي كند جز" ترافيك" كه بدتر مي شود.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

در قانون جدید، جریمه هدف نیست.

در قانون جدید، جریمه هدف نیست. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در سومین همایش ملی ایمنی و ترافیک گفت: در قانون جدید راهنمایی و رانندگی این شعار در نظر گرفته شده است که جریمه هدف نیست بلکه هدف در جریمه‌های رانندگی، بازدارندگی از تخلف است.
چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391

باطری آینده آی بی ام: 800کیلومتر با یک بار شارژ

باطری آینده آی بی ام: 800کیلومتر با یک بار شارژ خودروهای الکتریکی به خاطر مشکلات باطری هنوز فراگیر نشده اند. اما شرکت IBM می گوید باطری جدید اش این مشکل بزرگ صنعت حمل و نقل را حل خواهد کرد. آنها باطری جدیدی را آزمایش کرده اد که با یک بار شارژ امکان طی بیش از 800 کیلومتر را به خودرو می دهد.
يکشنبه 17 ارديبهشت 1391